• Ново
Нов резервоар за ладење на моторот Platinum Pro, се вклопува во 1995 година- Jeep Grand Cherokee

Нов резервоар за ладење на моторот Platinum Pro, се вклопува во 1995 година- Jeep Grand Cherokee

Buyers rating:
DEN 1918.40

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за да ги поправат и пристапат нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов резервоар за обновување на течноста за течност за платина Pro. Тој е дизајниран да го замени постојниот резервоар за ладење. Тоа одговара на вашиот Jeип Гранд Чероки од 1995-1996 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи нов резервоар за ладење на моторот Платинум Про, се вклопува во 1995-1996 epип Гранд Чероки направен од пластика. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во избор : 1995-1996 epип Гранд Чероки и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Декларирани својства

Најдобри предлози