• Ново
Нов кондензатор на Платинум Про А Ц, одговара на 2013 година- Доџ Дарт

Нов кондензатор на Платинум Про А Ц, одговара на 2013 година- Доџ Дарт

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, нудиме нов кондензатор на платина про A/C, 1,4/2,0 /2.4 литарски мотори. Тој е дизајниран да го замени постојниот кондензатор A/C. Тоа одговара на вашиот Dodge Dart 2013-2016. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai нов кондензатор на платина про A/C, одговара на 2013-2016 Dodge Dart 1.4/2.0/2.4 литарски мотори, изработени од алуминиум. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Одговара Изберете : 2013 Dodge Dart 4 Cyl 2 L 2014-2016 Dodge Dart 4 Cyl 2,4 L и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Декларирани својства

Најдобри предлози