• Ново
Нова стандардна замена на патнички странични лесни капаци за магла, одговара 2014 година- Hyundai Elantra Sedan

Нова стандардна замена на патнички странични лесни капаци за магла, одговара 2014 година- Hyundai Elantra

Buyers rating:
DEN 1359.84

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов стандард за замена на патничкиот светлосен светло за магла, за корејски Изградени модели на седан, мат црна завршница. Тој е дизајниран да го замени постојниот капак за светло за магла. Тоа одговара на вашиот седан 2014-2016 Hyundai Elantra. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нова стандардна замена на патнички странични лесни капаци за магла, одговара на 2014-2016 Hyundai Elantra Sedan за корејски изградени седан модели, мат црна завршница, изработена од полипропилен. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во Изберете : 2014-2016 Hyundai Elantra и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Декларирани својства

Најдобри предлози