• Ново
Преиспитано тркало од алуминиумска алуминиум ОЕМ, одговара на 2013 година- Мазда Миата

Преиспитано тркало од алуминиумска алуминиум ОЕМ, одговара на 2013 година- Мазда Миата

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристики 17 x 7, 55мм офсет, 5 y Spoke, 5 stud/lug 4,5 шема на завртки, сите насликани сребро од искра. Тоа одговара на вашата 2013-2015 Mazda MX5 Miata. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 17 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, се вклопува во 2013-2015 година Mazda MX5 Miata 17 x 7, 55mm Offset, 5 y Spoke, 5 Lug 4,5 Bolt Model, сите насликани сребро од искра, изработено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Декларирани својства

Најдобри предлози