• Ново
Преиспитано челично тркало ОЕМ, сребро, се вклопува во 1998 година- Доџ Дакота

Преиспитано челично тркало ОЕМ, сребро, се вклопува во 1998 година- Доџ Дакота

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме преиспитано челично тркало OEM, 15 x 7, 6 слот , 6 лаг, 4,5 шема на завртки, непознат офсет, сребро. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Тоа одговара на вашиот Dodge Dakota од 1998-2002 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 15 x 7 преиспитано ОЕМ челично тркало, сребро, одговара на 1998-2002 Доџ Дакота 15 x 7, 6 слот, 6 лаг, 4,5 шема на завртки, непознато офсет, сребро, изработено од челик. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Одговара Изберете : 1998-2002 Dodge Dakota 1998-2002 Dodge Durango и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Декларирани својства

Најдобри предлози