• Ново
Нов стандарден замена на предниот десен Fender Splash Shield, Fits 2004- Crossfire Crossfire Chrysler

Нов стандарден замена на предниот десен Fender Splash Shield, Fits 2004- Crossfire Crossfire Chrysler

Buyers rating:
DEN 271.36

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедиме широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов стандард за замена на патнички странични странични странични странични странични странични странични странични странични странични странични странични странични странични странични странични странични странични странични странични странични странични странични странични странични странични странични странични странични странични странични страни, Предниот дел. Тој е дизајниран да го замени постојниот штит за прскање на Fender Splash. Тоа одговара на вашиот Crossfire од 2004-2008 година Крајслер. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. KAI Нова стандардна замена на предниот дел на патничкиот, Fender Splash Shield, Fits 2004-2008 Crossfire преден дел од Крајслер, изработен од полипропилен. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Декларирани својства

Најдобри предлози