• Ново
1 3CT TDW Diamond 10K Rose Gold Gold Bypass Engumange Ring

1 3CT TDW Diamond 10K Rose Gold Gold Bypass Engumange Ring

Buyers rating:
DEN 6399.84

Износ

Изработено во 10К розово злато Овој прстен за ангажман на Империјал Дијамант има пенлив тркалезен центар за дијаманти. Умно изработената Шанк, наредена со помали тркалезни дијаманти и слатко заобиколувајќи го центарот. Полиран до брилијантен сјај Овој стилски прстен за ангажман е дизајниран да заслепува и да се израдува. Дијамант WT : 1/3 Карат Дијамант Боја : H-I Diamond Clarity : I2 Дијамант Поставување : Prong Set направено во 10kt Rose Gold Достапно во големини 6-9.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Масичка за облекување мисија Грако
  • Ново
Мислење на купувачите:

Масичка за облекување мисија Грако

Табелата за облекување за бебиња на мисијата Грако обезбедува безбедно и удобно место за промена и обле

DEN 1183.84
Madden Girlsенски Disco Disco Tweeks Fasure Suandals
  • Ново
Мислење на купувачите:

Madden Girlsенски Disco Disco Tweeks Fasure Suandals

Подгответе се да танцувате ноќта! Сандал Мадден Девојка Диско има минималистички двопарчен дизајн, ажу�

DEN 3.33
Falken RI 285 75R24. 147 144L H гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Falken RI 285 75R24. 147 144L H гума

RI 150 од Фалкен е изграден за да трае и вклучува карактеристики за превенција на дупчење со камен за да се

DEN 4808.96