• Ново
Blackhawk Тактичка потрага по кратки ракави кошула црна x-large

Blackhawk Тактичка потрага по кратки ракави кошула црна x-large

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Блекхаук! Извршете кошула со краток ракав комбинира издржливост и дишење со сила и стил. Ткаенината Ripstop е обложена со временски отпорен на тефлон штит+ способна да ги одврати маслото, водата и дамките додека се спротивставува на солзи и исечоци. Трично шиење на секој критичен цвест го испорачува засилувањето потребно под стресно абење и солза. Вентилаци со грб обезбедува одлична дишење, додека скриените џебови на документи обезбедуваат простор за сите додатоци 65% полиестер, 35% памук. Ripstop ткаенина со заштитник на Teflon Shield + Fabric ги одвраќа вода, масло и дамки и се дише и се суши брзо. Шест повеќенаменски џебови и два големи скриени џебови за документи за градите. Вентилиран грб и подзаконски погоди панел за дополнителна удобност. Засилување на тројно игли и барки на сите критични шевови.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“

Уметник : Хелен Абасјубјект : Флоралстил : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички гале

DEN 2.33
Чизми за девојки на мали деца
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чизми за девојки на мали деца

Ажурирајте ја нејзината колекција на чевли за претстојните есен / зимски месеци со овие чизми на Јосмо...

DEN 1.00
Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank

Овој разноврсен врв од Terra & Sky има опции за стилизирање за да одговара на поставката Стилот за инспирира�

DEN 2.33