• Ново
Трговска марка ликовна уметност „меланхолична цвет“ платно уметност од ликовна уметност Пипа

Трговска марка ликовна уметност „меланхолична цвет“ платно уметност од ликовна уметност Пипа

Buyers rating:
DEN 478.40

Износ

Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има бел цвет. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Трговска марка ликовна уметност „Меланхолиј цвет“ платно уметност од Пипа ликовна уметност : Уметник : Пипа ликовна уметност. Тема : Цветни и ботанички. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Спреј за крв од бонбони 2pk
  • Ново
Мислење на купувачите:

Спреј за крв од бонбони 2pk

Пакет спреј за крв од бонбони за Ноќта на вештерките 2 Уживајте во сите Гор Ноќта на вештерките што треба

DEN 3.33