• Ново
од инципио јасен гел случај за Samsung Galaxy Amp Prime - морнарица

од инципио јасен гел случај за Samsung Galaxy Amp Prime - морнарица

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Бидете подготвени за падот со случајот со гел. Конструиран од термопластични полимери за ширење на шок, овој случај дава зависна заштита во издржлива рамка отпорна на истегнување и солза. Случајот со гел ја спојува технологијата на мека школка без никаков зафат и тенок дизајн, со што овој случај се чувствува како дел од вашиот телефон. Отпорен на истегнување и солза; Текстуралниот материјал обезбедува супериорен зафат; Заштитни облоги на копчиња; Пристап до пристаништа и контроли.

Декларирани својства

Најдобри предлози

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
  • Ново
Мислење на купувачите:

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

Целосно сонце Заштитете од мраз Засади зони 58 Водата доследно сè додека не се воспостави растение...

DEN 319.52