• Ново
Уметноста на платното на фармите на патот од Марце Дугар

Уметноста на платното на фармите на патот од Марце Дугар

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Уметник : Марце Дуггарсубјект : животински стил : модерен и современ проитивен Тип : Галерија-обвиткано платно Арттис подготвено за обесено, уметничко дело завиткано од галерија има крава во центарот со фраза околу неа.Гикули (ЈЕЕ-Клеј) е напреден процес на производство на печатење за Создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. МАРСЕ ДУГГАР „ПАТ ХУЗАМ ФАРМИ“ АРТ.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Земете прекрасен дизајн на исецка на еден бенд прилагодлив прашка, ставете го на клин Слитер Еспадрил и

DEN 2.00
Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot

Грубо модерно, чизмот на Lilly Lace Up ќе се сврти со глави без разлика со што ќе го спарите Објавено со полиес�

DEN 751.52