• Ново
8. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, Спарл Сребрена, се вклопува во 2003 година- Mercedes CLK320

8. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, Спарл Сребрена, се вклопува во 2003 година- Mercedes CLK320

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 17 х 8,5, 30мм, 5 кружни портпароли, 5 лага, шема на завртки од 112мм, без усна тежина на тркалото, сребро од искра. Тоа одговара на вашиот Mercedes CLK320 од 2003-2005 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 17 x 8,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, Спарл Сребрена, одговара на 2003-2005 Мерцедес CLK320 17 x 8,5, 30мм офсет, 5 кружни звуци, 5 лагли, шема на завртката од 112мм, без усна тежина на тркалото, усна со тежина на тркалото, усна со тежина на тркалото, усна со тежина на тркалото, искра сребро, изработено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Декларирани својства

Најдобри предлози