• Ново
Northlight 33 Пинк сјај папрат вештачки Божиќен спреј

Northlight 33 Пинк сјај папрат вештачки Божиќен спреј

Buyers rating:
DEN 191.68

Износ

Овој спреј за розови сјајни папрати е прекрасна и уникатна! Дел од колекцијата на гроздобер романса овој спреј е убав. Одликувајќи се со гранки на папрат, ова парче има розова сјајна база со акценти на сребрени секвенци. За да направите изјава, добијте неколку папрати спрејови стаклена вазна и сребрена стаклена мониста. Нема да бидете разочарани! Карактеристики : Розов сјај папрат спреј со гранки од лисја од папрат, со розова сјајна основа со акценти на сребрени секвенци, карактеристики на пареа што може да се наведнуваат, препорачана за внатрешна употреба само димензии : 31 "Висок x 10 " Широк материјал (и) : Пластичен/метал сјај розов розов Ферн спреј. Карактеристики на гранки од лисја од папрат. Се одликува со розова сјајна основа со акценти на сребрени секвенци. Вклучува стебло на жица што може да се наведнува.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Petlas Glacier W 215 50R 95T XL гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Petlas Glacier W 215 50R 95T XL гума

Petlas Glacier W661 е специјално развиен за да им помогне на возачите да продолжат да се движат во најтешките зим

DEN 1578.88