• Ново
Дами лесни полу -перничиња со ниско сечење чорапи со пакет со вредност Coolma, парови

Дами лесни полу -перничиња со ниско сечење чорапи со пакет со вредност Coolma, парови

Buyers rating:
DEN 175.84

Износ

Доживејте поттик на удобност со секоја чекори. Овој спортски, низок атлетски чорап е одличен за сите ваши дневни активности или само за да се забавувате низ куќата. Перно -стапало обезбедува дополнителна удобност и заштита додека Cool Max, ткаенина што привлекува потење од кожата, ги одржува нозете ладни, суви и без мирис. Се вклопува во големината на чевлите 5-10. Чорапи со ниски исечени се продаваат во удобен пакет со вредност од шест пар. Амортизирање на нозете за дополнителна удобност и апсорпција на шок. Lycra Spandex ја гушка ногата за совршено вклопување. Y џебот на потпетици овозможува удобно вклопување. Престанете удобно врвот. Беспрекорна пети обезбедува утеха. Загарантирано задоволство-ако не сте целосно задоволни од вашите чорапи за педи, едноставно вратете ги кај нас за замена.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Spiderman Crawl Red & White Kids Kids Setter Set
  • Ново
Мислење на купувачите:

Spiderman Crawl Red & White Kids Kids Setter Set

Создадете целосен изглед наменет да го израдувате секој млад херој среќен со овие листови за ползи на С�

DEN 527.68