• Ново
Делта деца Океан Авантури Мулти-бин Организатор на играчки

Делта деца Океан Авантури Мулти-бин Организатор на играчки

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Создадете совршено решение за складирање за просториите за играње, спиење или студии на вашето дете со Океан Авантурите мулти-бин Организатор за играчки од Делта Деца. Обратена со чудна графика на суштества со длабоко море, оваа симпатична корпа за складирање има цврста рамка и шест канти за ткаенини со уникатно големина за да одговара на играчки од сите форми и големини. Детта Децата е основана околу идејата да се направи безбеден, квалитетен мебел за деца достапен за сите семејства. Тие не знаат дека ништо поважно од безбедноста кога станува збор за просторот на вашето дете. Тоа е зошто сите производи за деца Делта се изградени со долготрајни материјали за да се осигурат дека стојат до години на скокање и играње. Плус, тие се строго тестирани за да ги исполнат или надминуваат сите стандарди за безбедност во индустријата. Опсег на возраст : Препорачано за возраст од 3+ години. Попрска на стил : Играчки за играчки има разнобојни графики на длабоко море суштества. Прво ја ставаме безбедноста на вашето дете : Бин ги исполнува или ги надминува сите безбедносни стандарди поставени од CPSC. Издржлива конструкција : Направено од инженерско дрво, цврсто дрво и ткаенина. Големина : Собрани димензии : 24,61? L X 11.81? W X 26.57? H Лесно склопување.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Хулахопки со ребрести микрофибер
  • Ново
Мислење на купувачите:

Хулахопки со ребрести микрофибер

Модерна изјава, нашиот нов бренд Мук Лукс комбинира популарен тренд и стилски класици Направени со удоб

DEN 320.00
Ламазе памучно ќебе
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ламазе памучно ќебе

Вашето бебе ќе ги сака нашите 100% органски памучни ќебиња Супер мека, супер симпатична! Cените на ламазе с

DEN 3.00