• Ново
Делта деца Океан Авантури Мулти-бин Организатор на играчки

Делта деца Океан Авантури Мулти-бин Организатор на играчки

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Создадете совршено решение за складирање за просториите за играње, спиење или студии на вашето дете со Океан Авантурите мулти-бин Организатор за играчки од Делта Деца. Обратена со чудна графика на суштества со длабоко море, оваа симпатична корпа за складирање има цврста рамка и шест канти за ткаенини со уникатно големина за да одговара на играчки од сите форми и големини. Детта Децата е основана околу идејата да се направи безбеден, квалитетен мебел за деца достапен за сите семејства. Тие не знаат дека ништо поважно од безбедноста кога станува збор за просторот на вашето дете. Тоа е зошто сите производи за деца Делта се изградени со долготрајни материјали за да се осигурат дека стојат до години на скокање и играње. Плус, тие се строго тестирани за да ги исполнат или надминуваат сите стандарди за безбедност во индустријата. Опсег на возраст : Препорачано за возраст од 3+ години. Попрска на стил : Играчки за играчки има разнобојни графики на длабоко море суштества. Прво ја ставаме безбедноста на вашето дете : Бин ги исполнува или ги надминува сите безбедносни стандарди поставени од CPSC. Издржлива конструкција : Направено од инженерско дрво, цврсто дрво и ткаенина. Големина : Собрани димензии : 24,61? L X 11.81? W X 26.57? H Лесно склопување.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ресурси за учење EASI-SPEAK CHALGER центар
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ресурси за учење EASI-SPEAK CHALGER центар

Hub има доволно USB порти за наплата до пет единици EASISPEAK или EASISpeak Pro одеднаш Приклучоци за центри во вашиот

DEN 2.67
Кумхо Екста ПС 255 35- Y гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кумхо Екста ПС 255 35- Y гума

Kumho Ecsta PS91 е летна гума со високи перформанси произведена за патнички возила . Гумата обезбедува одлична

DEN 2.67
Печено говедско месо со сиво оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Печено говедско месо со сиво оз

Печено говедско месо од Хормел е парчиња вистинско говедско месо спакувано во богата гравита без состо�

DEN 879.84