• Ново
Механички моливи за хартија, напишете го Bros. Забава # молив со шарени дизајни, брои

Механички моливи за хартија, напишете го Bros. Забава молив со шарени дизајни, брои

Buyers rating:
DEN 173.92

Износ

Со повеќе олово, хартиени другари пишуваат за забавни механички моливи ви помагаат да поминете повеќе време за пишување и помалку време на острилка за моливи. Нивните разнобојни дизајни го прават пишувањето забавно за младите и младите во срцето. Во меѓувреме, бришачот без измамници го одржува вашето пишување чисто. Конечно, оловото #2 молив (0,7 мм) ги прави овие механички моливи идеални за стандардизирано тестирање. Тие се одлични за брза употреба, канцеларија и училишна употреба наспроти волумен на олово на механички моливчиња со механички моливи на BIC Xtra Life, со 50% повеќе олово. Возбудливите, шарени дизајни го прават пишувањето позабавно. Eraser отпорен на измама обезбедува чисто бришење. 0,7 мм олово; за дома, канцеларија и училишна употреба. Содржи 24 механички моливи.

Декларирани својства

Најдобри предлози