• Ново
Класичен блок монограм декоративна перница - црна

Класичен блок монограм декоративна перница - црна

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

Додадете современ допир во вашиот дом со декоративната перница за класичен блок монограм IDG. Направено е со мека полиестерска ткаенина и полнење за дополнителна удобност. Оваа црна декоративна перница работи подеднакво добро на внатрешен двор или столче како дел од вашиот декор на отворено. Дизајнот е отпечатен и на предниот и на задниот дел, така што можете да прикажете од едната и другата страна, и има површина што ја отпушта водата што е лесна за чистење. Оваа декоративна перница за класичен блок монограм IDG прави прекрасна фокусна точка или акцент парче. Дизајнот е отпечатен и на предниот и на задниот дел, за да можете да прикажете едната и другата страна. Достапно во големини : 14 "x 14", 16 "x16", 18 "x18", 20 "x20", 26 "x26". Декоративната перница за микрофибер е идеален акцент за софа, кревет или стол.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Колман Камо Младинско воздушно лет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Колман Камо Младинско воздушно лет

Заоблен пластичен кревет за мачки и мали кучиња, со специјални парчиња за да се овозможи премин на возду

DEN 0.67
Асортиман на мезе на Чунг
  • Ново
Мислење на купувачите:

Асортиман на мезе на Чунг

Краток опис не е достапен асортиман на мезе, азиски 32 парчиња и 4 сосови Содржи 8 секој од кари самоса, рол

DEN 1.33
Машка маичка за машка пика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машка маичка за машка пика

Полиран, убав и разноврсен додаток на вашата гардероба Оваа кошула со кратки ракави од пика од Georgeорџ е �

DEN 560.00
Madden Girl Goldiie Footbed Sundal
  • Ново
Мислење на купувачите:

Madden Girl Goldiie Footbed Sundal

„Goldiie“ на Мадден Девојка е класична силуета за нозе во кревет со дното на платформата Се одликува со дн�

DEN 2.67
Касета, 8-степен
  • Ново
Мислење на купувачите:

Касета, 8-степен

Оваа касета Shimano 8брзина дава супериорни перформанси за да го направите вашето возење попријатно...

DEN 2879.84