• Ново
Трговска марка ликовна уметност „безлична“ платно уметност од Грег Морган

Трговска марка ликовна уметност „безлична“ платно уметност од Грег Морган

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Уметник : Грег Моргансубјект : People Style : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија-обвиткано платно Арт. Создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Грег Морган „безлична“ платно уметност.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Пица Берналос Пица Белаторија, Оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Пица Берналос Пица Белаторија, Оз

Пан пица, таватастична кора, крајно 5 сирење, кутија 23 мл со богат сос од италијански стил, моцарела, Азиј�

DEN 1.33
Слики, Royal Purple Tluips II Crop - 8x20
  • Ново
Мислење на купувачите:

Слики, Royal Purple Tluips II Crop - 8x20

Направете ја оваа неверојатна зачудувачка цветна слика дел од вашиот декор на домот Сликата има нежна, �

DEN 399.84
Jimим Тејди „Runaway Love“ Canvas Art
  • Ново
Мислење на купувачите:

Jimим Тејди „Runaway Love“ Canvas Art

Уметник : Jimим Tweedy Subject : Animals Tyle : Modern & Modern and Moderniver Product Type : Galleryзавиткан платно Арта Ова подготвено за виси

DEN 253.76
Carla daly 'животински дамки I' Canvas Art
  • Ново
Мислење на купувачите:

Carla daly 'животински дамки I' Canvas Art

Уметник : Карла Dalysubject : Animalsstyle : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подго�

DEN 400.00