• Ново
Мое дете на Картер, бебе девојче Ноќта на вештерките Туту, 2-парчиња, големини предми-12м

Мое дете на Картер, бебе девојче Ноќта на вештерките Туту, 2-парчиња, големини предми-12м

Buyers rating:
DEN 169.28

Износ

Бебе девојче има застрашувачки симпатичен изглед за својот прв Ноќта на вештерките во овој мое дете на Картер со 2 парчиња сет. Bodysuit со прицврстување на фитинг има симпатична графичка мачка со „толку симпатичен што е плашлив“ текст. Спарете го овој врв со координативните панталони Туту и ​​девојчето е подготвено да слави Ноќта на вештерките! Секое парче во овој пакет е стандардно 100 од OEKO-Tex, така што е сертифицирано чисто за вашето малечко. Материјал : 60% памук, 40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Одговара : Snug. Затворање : Повлечете панталони. Ракави : Долго. Сет вклучува : еден каросерија, еден пар панталони. Карактеристики : Преклопување на рамената, ребра на глужд, апликација од тиква, сертифициран стандард 100 од OEKO -tex®.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Thumbrintz, flite
  • Ново
Мислење на купувачите:

Thumbrintz, flite

Thummprintz, Flite : Издржливо печатено 100 проценти полиестерски материјали се вклопуваат над миењето на рамена�

DEN 0.67
6 w 10 d 18 h carmel oure pawn corbel w backplate, douglas fir
  • Ново
Мислење на купувачите:

6 w 10 d 18 h carmel oure pawn corbel w backplate, douglas fir

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

DEN 878.24
Слики шеќер брза огледало, бело
  • Ново
Мислење на купувачите:

Слики шеќер брза огледало, бело

Ова прекрасно врамено wallидно огледало е атрактивен додаток на кој било декор, го носи дома чувството на

DEN 2704.00
Бела Вита Ков-Итали Шандал
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ков-Итали Шандал

Сандалот Бела Вита КовИтали Тонг го отелотворува минималистичкиот тренд што сите го сакаат деталите за

DEN 160.00