• Ново
Yorkујорк гиганти НФЛ официјални лиценцирани сезонски постелнини поставени близнаци

Yorkујорк гиганти НФЛ официјални лиценцирани сезонски постелнини поставени близнаци

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Вашиот тимски дух ќе биде на целосен приказ со нашите официјално лиценцирани комплети на листови во НФЛ. Секој сет вклучува еден вграден лист и еден рамен лист. Близначките комплети вклучуваат една перница, додека сите други големини вклучуваат две перници. Секое парче е конструирано од ултра-мек премиум полиестер микрофибер за максимална удобност и практичност на грижата. На чаршавите се карактеризираат со плочки тим за лого на тимот за подобрување на гордоста на вашиот тим. 14 "Длабок џеб. 100% хипоалергичен. Машината што може да се мие. Вклучува рамен лист (96" x 66 "), поставен лист (75" x 39 "x 14") и една перница (20 "x 30").

Декларирани својства

Најдобри предлози