• Ново
Ограничен премногу розов „Лама Loveубов“ близнак во креветот за постелнина со реверзибилен утешител

Ограничен премногу розов „Лама Loveубов“ близнак во креветот за постелнина со реверзибилен утешител

Buyers rating:
DEN 607.84

Износ

Има многу да се сака во врска со овој супер-завршен и шик ограничен исто така, лама, loveубов тинејџерски близнаци за постелнина. Доаѓа комплетно со сè што ви треба за да создадете ладно, удобно место за спиење на децата, вклучувајќи утешител, рамен лист, вграден лист и перница. Мекиот, реверзибилен дух има дизајни на дуели со лами и кактуси отпечатени од едната страна и светла цветна шема од друга страна, дозволувајќи им на децата лесно да го променат изгледот и чувството на нивната соба. Направено од 100% полиестерски микрофибер, овој сет за постелнина за тинејџери е snuggly мек, помагајќи им на децата да легнат да спијат удобно. Координативната колекција на листови со 3 парчиња има разни кактуси отпечатени на мека, бела позадина, обезбедувајќи уште повеќе удобна, печатена забава. Овој комплет за постелнина за микрофибер е со големина за да одговара на секој стандарден кревет со големина на близнаци. Парчињата се машини што се перат, што го олеснува чистењето и грижата за нив дома по потреба. Ограничен премногу „Llama Love“ Twin Cred Set : Мека, реверзибилна утешител има лами и кактуси отпечатени од едната страна и светла цветна шема од друга страна. Координацијата на сетот со три парчиња со кактуси има разни кактуси печатени на меко, бело микрофибер, и вклучува рамен лист, вграден лист и случајна публика. Направено од 100% микрофибер. Сетот за постелнина за тинејџери е дизајниран да одговара на секој стандарден кревет со големина на близнаци. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво.

Декларирани својства

Најдобри предлози