• Ново
Шема на путер, го промаши врвот, ѓ

Шема на путер, го промаши врвот, ѓ

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Моделот на Beturek Misses го промаши, F5 (16, 18, 20, 22, 24) : Материјал : горниот дел од хартија за фитинг има предно деколте собрани, ракави на раглан со пикадо од рамо и длабоко предна плетенка. А, Б : Кратки ракави со плети. А, Б, Д : над должината на колкот. А, Ц : Деколте свртено со трим за вртење. Б, Д : Јака од враќање. В : Долги ракави и под должината на колкот. Д : Зафатен ракав. Мекал нуди модели за шиење за денешните модни трендови.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Brights Comforter поставен од RealTree
  • Ново
Мислење на купувачите:

Brights Comforter поставен од RealTree

Идеално за секој што ужива во одличните на отворено, комплетот за постелнина на Realtree Brights Comforter ја носи с�

DEN 1.00