• Ново
Графички џемпер за девојчиња за чудо нација со долги ракави, големини 4- & плус

Графички џемпер за девојчиња за чудо нација со долги ракави, големини 4- & плус

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Донесете ладни и прекрасни вибрации во нејзината нова сезонска гардероба со овие џемпери со долги ракави од Wonder Nation. Изработена во мека, мешана памучна ткаенина и исечена во опуштено вклопување, оваа џемпер има симпатична и симпатична графика-совршена за додавање живописен допир на нејзиниот викенд или облека од училиште. Таа може да одговара со нејзините омилени пријатни хеланки или фармерки за да направи совршен секојдневен изглед. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави со манжетни со ребра; капка раменици. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Графички џемпер на девојчињата од Wonder Nation.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Tesla Model Beige Classic Teark Car Mats Dats Thats, Под.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Tesla Model Beige Classic Teark Car Mats Dats Thats, Под.

GGBailey® Classic Car Mats мешаат гроздобер стил со модерна технологија и се изработени од автомобилска згаснувањ�

DEN 3.00
Ли течност и проток 3 'платно уметност
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ли течност и проток 3 'платно уметност

Уметник : Ли Босубјект : Флоралстил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно Арта О�

DEN 2.33