• Ново
Tru Reyna Noriega Collab Ouchless® Satin Cair Chail жолто броење

Tru Reyna Noriega Collab Ouchless® Satin Cair Chail жолто броење

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Goody Tru е креативна соработка која ја почестува уникатната визија на некои од најпривлечните мултикултурни уметници на денешните, додека истовремено слави индивидуалност и самоизразување. Овие уметници се собраа со најомилениот бренд за додатоци за коса во светот за да создадат наратив за уникатен стил, што е сè за прифаќање на посветла, похрабар. Само во! Goody Tru x Reyna Noriega Oushless® Headscarf има лесна тежина од ситна ткаенина и задебелена печатење. Со безброј начини за стил- можностите се бесконечни за сите типови коса! Сето тоа е добро! Goody tru x Reyna Noriega Collab Ouchless® Satin Carts Carfion Yellow 1 Countsmooth Satin for Ouchless® Wearmultiple начини за стил за сите типови на коса, како што е на 1 Ctreyna noriega е афро-карибиски латински визуелен уметник, автор и едукатор со седиште во Мајами, Флорида. Нејзините креативни работни центри се живописни, радосни прикажувања на жени со боја. Таа радост и живост носи низ ова.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Магидна глава со копче, црно
  • Ново
Мислење на купувачите:

Магидна глава со копче, црно

Ажурирајте ја колекцијата на додатоци на отворено со оваа магидна глава со копче Има декоративно копче

DEN 127.84
Клип за клип за возрасни за родилки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Клип за клип за возрасни за родилки

Совршен додаток за родендени, додајте го вашиот Updo со овие кул клипови за канџи за родилници Декорирани

DEN 1.33
Време и мега пакет за коса, 30 парчиња
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и мега пакет за коса, 30 парчиња

Стилови што го крадат шоуто, овој мега пакет за коса од време и TRU има 30 различни забавни додатоци направ�

DEN 192.16
Јојо Сива со среден лак за коса
  • Ново
Мислење на купувачите:

Јојо Сива со среден лак за коса

Добијте го Ultimate Party додаток за коса со оваа супер забавна колекција Jоо Боу Лакот е прикачен на метален к�

DEN 0.67
Лак за потпишување на нане од нане
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лак за потпишување на нане од нане

Добијте го Ultimate Party додаток за коса со оваа супер забавна колекција Jоо Боу Лакот е прикачен на метален к�

DEN 2.67