• Ново
Goody tru дозволете му да се случи колапс безмилотна шамија на главата портокалова, КТ

Goody tru дозволете му да се случи колапс безмилотна шамија на главата портокалова, КТ

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Goody Tru е креативна соработка која ја почестува уникатната визија на некои од најпривлечните мултикултурни уметници на денешните, додека истовремено слави индивидуалност и самоизразување. Овие уметници се собраа со најомилениот бренд за додатоци за коса во светот за да создадат наратив за уникатен стил, што е сè за прифаќање на посветла, похрабар. Само во!. Goody tru x оставете го тоа да се случи на главата на Oushless®, има лесна ткаенина ткаенина и задебелена печатење. Со безброј начини за стил- можностите се бесконечни за сите типови коса!. Сè е добро! Goody tru x Нека се случи тоа да се случи колаб, безгласен шал на главата портокалова, 1 КТ со мала тежина без тежина, носат повеќе начини за стил за сите типови на коса исклучиво на! Нека се случи тоа Нора, Јара и Роза се сестри од Холандија кои бараат да ги инспирираат младите и старите исто со тоа што ќе донесат loveубов и светлина преку танцот. Тоа чувство на радосно движење се носи низ целата оваа колекција. letithappen-.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Време и мега пакет за коса, 30 парчиња
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и мега пакет за коса, 30 парчиња

Стилови што го крадат шоуто, овој мега пакет за коса од време и TRU има 30 различни забавни додатоци направ�

DEN 192.16
Боби пински сет, 7-пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Боби пински сет, 7-пакет

Чувајте ја вашата коса обезбедена и стилска со овој симпатичен сет на боби пин! Одликувајќи се со седум �

DEN 1.67
Магидна глава со копче, црно
  • Ново
Мислење на купувачите:

Магидна глава со копче, црно

Ажурирајте ја колекцијата на додатоци на отворено со оваа магидна глава со копче Има декоративно копче

DEN 127.84
Време и лисја од лисја Супер Скринџи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и лисја од лисја Супер Скринџи

Неуредна коса? Ова е работа за Супер Скринџи! Земете го ова не може да ја промашите преголемата еластичн�

DEN 0.33
Нема граници за вратоврска за коса
  • Ново
Мислење на купувачите:

Нема граници за вратоврска за коса

Оставете го вашиот уникатен стил да заблеска со оваа коса вратоврска опашка од без граници! Оваа вратов�

DEN 1.67
Чудо на нација на нација, парче, парче
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чудо на нација на нација, парче, парче

Современата софистицираност и стилските палки се прават со квалитетот што би очекувале од Wonder Nation Дода�

DEN 142.08
Клипови за коса на Claw Claw, 3-пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Клипови за коса на Claw Claw, 3-пакет

Ова не е вашиот просечен клип за коса на канџи Слатко разгалениот дизајн го облекува овој класичен дода�

DEN 0.67
Јојо Сива со среден лак за коса
  • Ново
Мислење на купувачите:

Јојо Сива со среден лак за коса

Добијте го Ultimate Party додаток за коса со оваа супер забавна колекција Jоо Боу Лакот е прикачен на метален к�

DEN 0.67