• Ново
Tayshia by Scunci Twisted faux-кожа без исчистена модна лента за глава, кафеава

Tayshia by Scunci Twisted faux-кожа без исчистена модна лента за глава, кафеава

Buyers rating:
DEN 159.84

Износ

Подигнете ја секоја фризура со оваа изопачена лента за глава од кожа од Tayshia од Scunci. Богатиот кафеав материјал има еластичен допир и мек сјај што додава елемент на стил на кој било изглед. Без разлика дали ќе го спарите со обична конска опашка или облечете поформален стил, овој бенд ја задржува косата уредно подалеку од лицето со удобно, без-исцеден држење што останува на место со часови. Унисекс стил е одличен за тинејџери и возрасни. За секој ден, додаток за коса, лизгајте на лентата за глава што ви дава убав изглед и природно чувство. Исцрпена лента за глава од кожи. Ја држи косата безбедно без да ја исцеди главата. Совршено и за обичен и за формален изглед. Идеално за возрасни и тинејџери. Унисекс стил. Браун материјал ја надополнува секоја боја на коса. Проверете повеќе Tayshia со додатоци за коса Scunci, вклучувајќи гребени, ленти за глава, клипови и барети.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Врза за коса на родилка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Врза за коса на родилка

Забавен подарок и додаток, овие врски за коса од родилки се премногу слатки за да поминат Изберете го ва�

DEN 271.84
Врска за време и врски со врски
  • Ново
Мислење на купувачите:

Врска за време и врски со врски

Чувајте ја вашата фризура безбедна и стилска со оваа глава за врски со врски од време и TRU Дизајнирано во

DEN 191.84
Време и лисја од лисја Супер Скринџи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и лисја од лисја Супер Скринџи

Неуредна коса? Ова е работа за Супер Скринџи! Земете го ова не може да ја промашите преголемата еластичн�

DEN 0.33
Голем сет за клип на канџи - топли бои
  • Ново
Мислење на купувачите:

Голем сет за клип на канџи - топли бои

Нудејќи широк спектар на стилови и додатоци за сите сезони и изглед со сè што ви треба за да се направите

DEN 2.33
Време и мега пакет за коса, 30 парчиња
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и мега пакет за коса, 30 парчиња

Стилови што го крадат шоуто, овој мега пакет за коса од време и TRU има 30 различни забавни додатоци направ�

DEN 192.16
Лак за потпишување на нане од нане
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лак за потпишување на нане од нане

Добијте го Ultimate Party додаток за коса со оваа супер забавна колекција Jоо Боу Лакот е прикачен на метален к�

DEN 2.67
Начин да се слави
  • Ново
Мислење на купувачите:

Начин да се слави

Барате некои нејасни велигденски уши да ги носат на овој велигденски празник? Овие осветлувачки уши на �

DEN 288.00
Rock It No-Slip Lead Lbard
  • Ново
Мислење на купувачите:

Rock It No-Slip Lead Lbard

Лентите за глава на Rockit No Slip се дизајнирани да одговараат на секоја глава со големина Кадифениот грб дод

DEN 3.00