• Ново
Време и време женски сиви и црни ленти за глава и опашка од вратоврска, 3-пакет

Време и време женски сиви и црни ленти за глава и опашка од вратоврска, 3-пакет

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Малите детали одат на долг пат. Направете изјава за фризура со оваа 3-пакет од време и TRU со најразлични стилски додатоци за да ја надополни секоја облека. Комплетирајте со две ленти за глава и една опашка за врзување на косата. Исклучиво на. Материјал : лента за глава : 50% акрилик/30% железо/20%; Опашка за врзување на косата : 90% полиестер/10% еластична. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Вклучува 3-пакети : две ленти за глава и една опашка за вратоврска. Карактеристики : Повеќебојни. Подлога за глава и опашка од вратоврска 3-пакет од време и Tru.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Време и Тру дами клип за коса
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и Тру дами клип за коса

Понекогаш, повеќе е помалку Достапно во најразлични кул бои и големини, овој 10пакет клипови за коса од в�

DEN 3.33
Време и мега пакет за коса, 30 парчиња
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и мега пакет за коса, 30 парчиња

Стилови што го крадат шоуто, овој мега пакет за коса од време и TRU има 30 различни забавни додатоци направ�

DEN 192.16
Магидна глава со копче, црно
  • Ново
Мислење на купувачите:

Магидна глава со копче, црно

Ажурирајте ја колекцијата на додатоци на отворено со оваа магидна глава со копче Има декоративно копче

DEN 127.84
Врза за коса на родилка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Врза за коса на родилка

Забавен подарок и додаток, овие врски за коса од родилки се премногу слатки за да поминат Изберете го ва�

DEN 271.84