• Ново
Време и силно цврсто шепач

Време и силно цврсто шепач

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

За секој ден на косата што не оди како што е планирано? Таму е трендовски штрајк за да го поправите. Достапни со цврстото растојание и додајте го моментален шарм на вашиот изглед. Еластичен грб. Неон портокал. 100% полиестер. Избришете чиста. Увезени.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Јојо Сива со среден лак за коса
  • Ново
Мислење на купувачите:

Јојо Сива со среден лак за коса

Добијте го Ultimate Party додаток за коса со оваа супер забавна колекција Jоо Боу Лакот е прикачен на метален к�

DEN 0.67
Врска за време и врски со врски
  • Ново
Мислење на купувачите:

Врска за време и врски со врски

Чувајте ја вашата фризура безбедна и стилска со оваа глава за врски со врски од време и TRU Дизајнирано во

DEN 191.84
Врза за коса на родилка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Врза за коса на родилка

Забавен подарок и додаток, овие врски за коса од родилки се премногу слатки за да поминат Изберете го ва�

DEN 271.84
Боби пински сет, 7-пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Боби пински сет, 7-пакет

Чувајте ја вашата коса обезбедена и стилска со овој симпатичен сет на боби пин! Одликувајќи се со седум �

DEN 2.33
Чудо на нација на нација, парче, парче
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чудо на нација на нација, парче, парче

Современата софистицираност и стилските палки се прават со квалитетот што би очекувале од Wonder Nation Дода�

DEN 142.08
Врза за коса на родилка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Врза за коса на родилка

Забавен подарок и додаток, овие врски за коса од родилки се премногу слатки за да поминат Изберете го ва�

DEN 271.84