• Ново
Клипови за коса за коса на Amiee Lynn lynnенски мини, 6 пакувања

Клипови за коса за коса на Amiee Lynn lynnенски мини, 6 пакувања

Buyers rating:
DEN 192.16

Износ

Добијте голем стил со овие мини клипови за коса. Совршено за создавање на парчиња изглед или додавање на нешто дополнително за да го направите тоа, мини-големината ги прави ултра-преносни за да можете да фрлите грст во вашата торба за оние само во случај. И тие доаѓаат во погодно шест пакувања, така што никогаш нема да снемате! Материјал : 95% пластика/5% челик. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 6 клипови за коса. Затворање : клип-на. Карактеристики : Дизајн на канџи. 6-пакувани мини клипови за коса за жени.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Врска за време и врски со врски
  • Ново
Мислење на купувачите:

Врска за време и врски со врски

Чувајте ја вашата фризура безбедна и стилска со оваа глава за врски со врски од време и TRU...

DEN 191.84
Магидна глава со копче, црно
  • Ново
Мислење на купувачите:

Магидна глава со копче, црно

Ажурирајте ја колекцијата на додатоци на отворено со оваа магидна глава со копче Има декоративно копче

DEN 127.84
Боби пински сет, 7-пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Боби пински сет, 7-пакет

Чувајте ја вашата коса обезбедена и стилска со овој симпатичен сет на боби пин! Одликувајќи се со седум �

DEN 2.33
Начин да се слави
  • Ново
Мислење на купувачите:

Начин да се слави

Барате некои нејасни велигденски уши да ги носат на овој велигденски празник? Овие осветлувачки уши на �

DEN 288.00
Нема граници на главата на жената
  • Ново
Мислење на купувачите:

Нема граници на главата на жената

Добрите денови за коса започнуваат со симпатична лента за глава Создадете стил на неуспех секој пат со �

DEN 143.84
Чудо на нација на нација, парче, парче
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чудо на нација на нација, парче, парче

Современата софистицираност и стилските палки се прават со квалитетот што би очекувале од Wonder Nation Дода�

DEN 142.08
Време и лисја од лисја Супер Скринџи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и лисја од лисја Супер Скринџи

Неуредна коса? Ова е работа за Супер Скринџи! Земете го ова не може да ја промашите преголемата еластичн�

DEN 0.33
Врза за коса на родилка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Врза за коса на родилка

Забавен подарок и додаток, овие врски за коса од родилки се премногу слатки за да поминат...

DEN 271.84
Лак за потпишување на нане од нане
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лак за потпишување на нане од нане

Добијте го Ultimate Party додаток за коса со оваа супер забавна колекција Jоо Боу Лакот е прикачен на метален к�

DEN 2.67