• Ново
Боби пински сет, 7-пакет

Боби пински сет, 7-пакет

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Чувајте ја вашата коса обезбедена и стилска со овој симпатичен сет на боби -пин! Одликувајќи се со седум различни дизајни, овие пинови на Боби сигурно ќе додадат нешто посебно за секоја облека. Измешајте, совпаѓајте, па дури и поставете ги овие додатоци за да создадете изглед што е ваш! Материјал : 80% челик/20% пластика. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. 7-пакет вклучува : седум боби иглички. Карактеристики : Повеќебојни. Боби пин 7-пакет.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Клип за клип за возрасни за родилки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Клип за клип за возрасни за родилки

Совршен додаток за родендени, додајте го вашиот Updo со овие кул клипови за канџи за родилници Декорирани

DEN 1.33
Време и силно цврсто шепач
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и силно цврсто шепач

За секој ден на косата што не оди како што е планирано? Таму е трендовски штрајк за да го поправите...

DEN 3.00
Магидна глава со копче, црно
  • Ново
Мислење на купувачите:

Магидна глава со копче, црно

Ажурирајте ја колекцијата на додатоци на отворено со оваа магидна глава со копче Има декоративно копче

DEN 127.84
Голем сет за клип на канџи - топли бои
  • Ново
Мислење на купувачите:

Голем сет за клип на канџи - топли бои

Нудејќи широк спектар на стилови и додатоци за сите сезони и изглед со сè што ви треба за да се направите

DEN 2.33
Време и лисја од лисја Супер Скринџи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и лисја од лисја Супер Скринџи

Неуредна коса? Ова е работа за Супер Скринџи! Земете го ова не може да ја промашите преголемата еластичн�

DEN 0.33
Клипови за коса на Claw Claw, 3-пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Клипови за коса на Claw Claw, 3-пакет

Ова не е вашиот просечен клип за коса на канџи Слатко разгалениот дизајн го облекува овој класичен дода�

DEN 0.67
Сет за време и трага, пакувајте се
  • Ново
Мислење на купувачите:

Сет за време и трага, пакувајте се

Трендовски нараквица или шик додаток за коса, сетот за чистење со 5 пакувања на TRU може да биде стилизира�

DEN 1.67
Rock It No-Slip Lead Lbard
  • Ново
Мислење на купувачите:

Rock It No-Slip Lead Lbard

Лентите за глава на Rockit No Slip се дизајнирани да одговараат на секоја глава со големина Кадифениот грб дод

DEN 3.00
Врска за време и врски со врски
  • Ново
Мислење на купувачите:

Врска за време и врски со врски

Чувајте ја вашата фризура безбедна и стилска со оваа глава за врски со врски од време и TRU Дизајнирано во

DEN 191.84
Начин да се слави
  • Ново
Мислење на купувачите:

Начин да се слави

Барате некои нејасни велигденски уши да ги носат на овој велигденски празник? Овие осветлувачки уши на �

DEN 288.00