• Ново
Магидна глава со копче, црно

Магидна глава со копче, црно

Buyers rating:
DEN 127.84

Износ

Ажурирајте ја колекцијата на додатоци на отворено со оваа магидна глава со копче. Има декоративно копче од страната. Оваа црна глава е функционално и модерно парче облека. Магидна глава со копче, црна : полиестер. Плете. Глава. Упчење на копчињата. Машинско миење ладно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Клип за клип за возрасни за родилки
 • Ново
Мислење на купувачите:

Клип за клип за возрасни за родилки

Совршен додаток за родендени, додајте го вашиот Updo со овие кул клипови за канџи за родилници Декорирани

DEN 1.33
Голем сет за клип на канџи - топли бои
 • Ново
Мислење на купувачите:

Голем сет за клип на канџи - топли бои

Нудејќи широк спектар на стилови и додатоци за сите сезони и изглед со сè што ви треба за да се направите

DEN 2.33
Јојо Сива со среден лак за коса
 • Ново
Мислење на купувачите:

Јојо Сива со среден лак за коса

Добијте го Ultimate Party додаток за коса со оваа супер забавна колекција Jоо Боу Лакот е прикачен на метален к�

DEN 0.67
Лак за потпишување на нане од нане
 • Ново
Мислење на купувачите:

Лак за потпишување на нане од нане

Добијте го Ultimate Party додаток за коса со оваа супер забавна колекција Jоо Боу Лакот е прикачен на метален к�

DEN 2.67
Врза за коса на родилка
 • Ново
Мислење на купувачите:

Врза за коса на родилка

Забавен подарок и додаток, овие врски за коса од родилки се премногу слатки за да поминат Изберете го ва�

DEN 271.84
Начин да се слави
 • Ново
Мислење на купувачите:

Начин да се слави

Барате некои нејасни велигденски уши да ги носат на овој велигденски празник? Овие осветлувачки уши на �

DEN 288.00
Нема граници на главата на жената
 • Ново
Мислење на купувачите:

Нема граници на главата на жената

Добрите денови за коса започнуваат со симпатична лента за глава Создадете стил на неуспех секој пат со �

DEN 143.84
Време и мега пакет за коса, 30 парчиња
 • Ново
Мислење на купувачите:

Време и мега пакет за коса, 30 парчиња

Стилови што го крадат шоуто, овој мега пакет за коса од време и TRU има 30 различни забавни додатоци направ�

DEN 192.16
Сет за време и трага, пакувајте се
 • Ново
Мислење на купувачите:

Сет за време и трага, пакувајте се

Трендовски нараквица или шик додаток за коса, сетот за чистење со 5 пакувања на TRU може да биде стилизира�

DEN 1.67
Време и лисја од лисја Супер Скринџи
 • Ново
Мислење на купувачите:

Време и лисја од лисја Супер Скринџи

Неуредна коса? Ова е работа за Супер Скринџи! Земете го ова не може да ја промашите преголемата еластичн�

DEN 0.33
Време и силно цврсто шепач
 • Ново
Мислење на купувачите:

Време и силно цврсто шепач

За секој ден на косата што не оди како што е планирано? Таму е трендовски штрајк за да го поправите Доста�

DEN 3.00