• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, последователно хром, се вклопува во 2004 година- ГМЦ пратеник xuv

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, последователно хром, се вклопува во 2004 година- ГМЦ пратеник xuv

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 18 x 8, 6 двојни портпароли, 6 лагли, шема на завртки од 5 инчи, засилен говор, последователен хром. Тоа одговара на вашиот претставник на GMC од 2004-2005 година XUV. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 18 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, задниот хром, се вклопува во 2004-2005 г. gmc пратеник XUV 18 x 8, 6 двојни портпароли, 6 лаг, шема на завртки од 5 инчи, засилен говор, последователен хром, изработен од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Fits Select : 2004-2008 Chevrolet Trailblazer 2004-2008 GMC Proboy 2004-2007 Buick Rainier 2006-2009 Saab 9-7x и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Декларирани својства

Најдобри предлози