• Ново
Tuphell Industries птици околу едриличари океански бранови галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн од Nina Blue

Tuphell Industries птици околу едриличари океански бранови галерија завиткана од платно печатење wallидна

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 17 x 1,5 x 17 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : брод, транспорт, возило, сликарство, птица, животно, водни плочки, брод, едриличар. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за виси . Дизајн од Нина Блу.

Декларирани својства

Најдобри предлози