• Ново
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ АЛЕКСА ДА СЕ РАБОТИТЕ ПАРПЕРСКИ ТИСИОГРАФИКИ ТИПОГРАФИЈА Минимална текст Земја сликарство Бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, 20, ди

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ АЛЕКСА ДА СЕ РАБОТИТЕ ПАРПЕРСКИ ТИСИОГРАФИКИ ТИПОГРАФИЈА Минимална текст Земја сликарство

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Барате парче изјава. Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн со букви и наредени.

Декларирани својства

Најдобри предлози