• Ново
Минимално светло сјајно портокалово сончево зраци I сликање на платно уметничко печатење

Минимално светло сјајно портокалово сончево зраци I сликање на платно уметничко печатење

Buyers rating:
DEN 704.00

Износ

Оваа исклучителна модерна уметност во платното носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа портокалова модерна и современа wallидна уметност на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние обезбедуваме испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот. Стил : Современ и современ. Предмет : Апстракт. Боја : Портокалова, беж. Лесно е да се обеси. Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија чувство . Премиум квалитетен памучен платно . пристигнува подготвени да висат на wallидот.

Декларирани својства

Најдобри предлози