• Ново
Stuple Industries бебе оцелот мачка релаксирачка шепа темна мистериозна вселенска сликарство црна врамена уметничка wallидна уметност, дизајн од Алан Вестон

Stuple Industries бебе оцелот мачка релаксирачка шепа темна мистериозна вселенска сликарство црна врамена

Buyers rating:
DEN 671.84

Износ

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 30 x 1,5 x 24 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер . За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајна поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во дебели 1,5 инчи дебели Рамка на дрва. Боите на рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : окелот; Пантер; животински свет; цицач; животно; леопард; Јагуар; мачка ;. Дизајн од Алан Вестон.

Декларирани својства

Најдобри предлози