• Ново
Sulpell Industries Tranquil едриличарски брод Пловечки осамен океански рефлексија сликарство сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн со букви и наредени

Sulpell Industries Tranquil едриличарски брод Пловечки осамен океански рефлексија сликарство сива врамена

Buyers rating:
DEN 911.84

Износ

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите на рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : водни плочки; Сад; Возило; Транспорт; Брод; Едриличар; Dinghy ;. Дизајн со букви и наредени.

Декларирани својства

Најдобри предлози