• Ново
Зајак, библиотекарското сликарство печати на завиткано платно

Зајак, библиотекарското сликарство печати на завиткано платно

Buyers rating:
DEN 297.60

Износ

Ова зајаче библиотекарско сликарство на завиткано платно е издржлив уметнички принт на висококвалитетно платно. Професионално е рачно истегната, галерија завиткана во одржливо дрво што не се воеше, пристигнува подготвено за обесеност и вклучува сертификат за автентичност. Зајак библиотекарско сликарство печати на завиткано платно.

Декларирани својства

Најдобри предлози