• Ново
Апстрактна геометрија на месечината и сонцето во Теракота I сликање на платно уметничко печатење

Апстрактна геометрија на месечината и сонцето во Теракота I сликање на платно уметничко печатење

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Оваа исклучителна модерна уметност во платното носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа беж модерна и современа wallидна уметност на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот. Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија чувство . Премиум квалитетен памучен платно . пристигнува подготвени да висат на wallидот. Бренд : Design Art.

Декларирани својства

Најдобри предлози