• Ново
Квалитетно време на сликање на уметнички отпечатоци

Квалитетно време на сликање на уметнички отпечатоци

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Квалитетното време на Авенија на пистата во Браун и жолто е вешто направено уметничко дело од талентирани уметници. Модата, пријателството и убавината се во центарот на овој ликовен уметнички принт и тоа е совршен завршен допир на вашата тема за домашен декор. Печатена визуелна уметност што содржи графичка слика што се репродуцира на хартија (или некој друг материјал) со употреба на различни методи. Во принцип, овие се сметаат за фино или украсна уметност и користат материјали со повисок квалитет од постери произведени од масовно. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Печатени ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Професионално рака испружена во рамка од дрво дебело од 1,5 инчи. Дамки и пријателски за шумите. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Достапно во неколку опции за големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози