• Ново
Tuphell Industries Modern Succulents Модел Зелена акварел сликарство на платно wallидна уметност од ревизија на Лиза

Tuphell Industries Modern Succulents Модел Зелена акварел сликарство на платно wallидна уметност од ревизија

Buyers rating:
DEN 463.84

Износ

Нашето испружено платно е создадено за да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без димензии на потребните инсталации : 24 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено за да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметникот Лиза Ревизија.

Декларирани својства

Најдобри предлози