• Ново
Омилената мода чита сликарски отпечатоци

Омилената мода чита сликарски отпечатоци

Buyers rating:
DEN 719.84

Износ

Модата на модата на пистата Авенија во тонови на Браун е вешто направено уметничко дело од талентирани уметници. Модата и релаксацијата се во центарот на овој ликовен уметнички принт и тоа е совршен завршен допир на вашата домашна декора тема. Печатена визуелна уметност што содржи графичка слика што се репродуцира на хартија (или некој друг материјал) со употреба на различни методи. Во принцип, овие се сметаат за фино или украсна уметност и користат материјали со повисок квалитет од постери произведени од масовно. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Печатени ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Професионално рака испружена во рамка од дрво дебело од 1,5 инчи. Дамки и пријателски за шумите. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Достапно во неколку опции за големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози