• Ново
Гербер бебешки момчиња бренд бренд, панта и капа, 3-парчиња

Гербер бебешки момчиња бренд бренд, панта и капа, 3-парчиња

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Чувајте го вашето малечко топло и пријатно со нашите комплети на облека од 3 парчиња. Секоја облека за бебиња е направена со мек памук, дише и нежна ткаенина која е совршена за новороденчиња и постари бебиња. Имавме свои најважни работи самостојно сертифицирани со Стандард 100 од ОЕКО-Текс за да не мора да се грижите за штетните материи во гардеробата на вашето бебе. Нашите каросерии на брендот на Onesies имаат деколте за проширување на рамото и високо-позиционирани прилепувања за да ги задржат промените брзи и лесни. Нашите панталони за момче и панталони за девојчиња имаат нежни еластични ленти за половини за да промовираат целодневна удобност. Плус, тие се лесни и исклучени! Секоја облека доаѓа со мека капа за да го задржи вашето бебе удобно додека е во ладни температури. Овие симпатични облеки се одлични подароци за туширање за бебиња. Секој вклучува едно тело со долги ракави, машко момче или долги ракави, девојче со девојче, еден пар панталони за бебиња и една капа за бебиња. Секое парче е машина што може да се мие и машината што може да се исуши за ваша погодност. Стандард 100 од OEKO-Tex #1709050 Centexbel www.oeko- /Standard100 вклучува бренд на брендот One Ies, еден пар панталони и едно капаче. Baby Body Suit има проширување на деколтето на рамото на скутот и прилепувањето на долниот дел од високо-позиција за брзи, лесни промени. Панталоните имаат нежна еластична лента за половината за лесно вклучување/исклучување и за промовирање на удобност. Светло сива и шема на бои на јаглен. Карактеристики сето тоа џунгла животинска печатена уметност на пантолони и капа. Уметноста е печатење на екранот и везови. Капчиња има 3Д уши, каросеријата има лавовска уметност од предната страна. Одлична обична, пријатна и удобна облека, совршена да се даде на туш за бебиња. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEX #1709050 Centexbel www.oeko- /Standard100. Машинско миење / сушење суво.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Skechers Reggae Rockin Soundstage Sandal
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skechers Reggae Rockin Soundstage Sandal

Skените Skechers, Reggae Rockin Soundstage Sandal Извлечете ја волуменот на вашата облека! Кожа горниот дел со затегнати ак�

DEN 320.00
Шкотска изрази лента со чипка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шкотска изрази лента со чипка

Шкотска изрази лента со чипка доаѓа во најразлични бои и дизајни за да можете да го покажете вашиот стил

DEN 2.67
Skechers Boys MicroSpec Texlor Athertictaker
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skechers Boys MicroSpec Texlor Athertictaker

Чувајте го ладно со лесно носење удобност во Micro Spec Skechers Texlor Оваа лесна патика за влечење има атлетска т�

DEN 319.84
Арго Спорт печати внатре.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Арго Спорт печати внатре.

Патувајте во стил и се издвојувајте од толпата со Argo Sport Print 26 in Tote торба Тоа е совршена торба за одмор или

DEN 1.00
& G Hotешка цреша цели пиперки уз тегла
  • Ново
Мислење на купувачите:

& G Hotешка цреша цели пиперки уз тегла

Популарно во италијанското готвење, пиперките со топла цреша B&G додаваат топлина и возбуда на оброците..

DEN 0.33