• Ново
Гарланд килим Ајви ft. In. Ft. In. Област килим црно

Гарланд килим Ајви ft. In. Ft. In. Област килим црно

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Подигнете го вашиот декор со кој било корач на Ivy затворен од Гарланд. Зачудувачкиот цветен дизајн на Ајви е сигурно да импресионира. Изграден да трае со изградба на полипропилен и отпорна на дамки и изградба на јамка, овој килим ќе издржи зафатени домаќинства. Поддршката за латекс без лизгање го одржува безбеден во место. Овој килим ќе испорача преклопено, но не грижете се дека преклопната ознака ќе избледи со текот на времето. Едноставно вакуум и место чисто за да ја одржи својата убавина. Машината направена и зафатена. Направено од 100% полипропилен куп. Поддршка за латекс без лизгање. Препорачана грижа : само вакуум и самото место чисто. Класичен стил со цветен дизајн на бршлен. Отпорна на почва и дамки. Тип на конструкција : јамка. Висина на купот : 0,3-инчи. Големина : 7-ft 6-in x 9-ft 6-во затворен килим. Боја : Црна. Испорака : Преклопен.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Без граници јуниори мускулна маица
  • Ново
Мислење на купувачите:

Без граници јуниори мускулна маица

Добиваме големи гроздобер вибрации на оваа магла за мускули кои имаат силуета без ракави и предниот гра

DEN 0.33
Теми мислеа
  • Ново
Мислење на купувачите:

Теми мислеа

Дефиниција за удобно : Темите 4 мислат дека атлетичното копче за термичко копче Врвот со тоа со што се со�

DEN 2.00
Luksенски чизми за Кери
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски чизми за Кери

Меките и отпорни на вода Мук Лукс Кери чизми се главен дел од времето! Овие пријатни чизми со средна виси

DEN 2.67
Покани патики на Бела Вита Бебе
  • Ново
Мислење на купувачите:

Покани патики на Бела Вита Бебе

Бебе е удобна случајна со страна на сас Натопот во горниот дел навистина му дава на оваа патика повеќе ж�

DEN 3.33
Pillsbury Funfetti S'Mores Flucky Graham Atrosed Masting, Oz Cub
  • Ново
Мислење на купувачите:

Pillsbury Funfetti S'Mores Flucky Graham Atrosed Masting, Oz Cub

Лесно подгответе вкусен десерт со Pillsbury Funfetti S'Mores Fluffy Graham со вкус на мрзнување Ова меки мрзнување со вкус

DEN 3.33