• Ново
Ove Decors Tampa 56- in. W in. H Правоаголен пивот без рамка за туширање на агол во црна боја во црна боја во црна боја

Ove Decors Tampa 56- in. W in. H Правоаголен пивот без рамка за туширање на агол во црна боја во црна боја

Buyers rating:
DEN 4799.68

Износ

Ove Decors бесконечни 56 7/8 во тампата без рамка за шарки за туширање на вратата на шарки има фиксен систем за шарки на панелот, нудејќи изглед на индустриски инспириран изглед што ќе го надополни секој простор. Доаѓа со преголем хардвер со врвен квалитет, комплетен со црна завршница, и вклучува 24 во широк фиксен панел, 30 во панел со широка врата, 33 во широк страничен панел, идеален за инсталација на агол. Сите панели се направени од премија 8мм (5/16 ”) дебело овластено стакло. 55 11/16 до 56 7/8 in. Ширина x 34 3/16 in. Длабочина x 72 in. Висина, модел : TA2403400. Рамка за реверзибилна инсталација на вратите со вграден магнет на вратата за безбеден и тесен близу. Нема повеќе протекувања, нема повеќе влажни подови . Премиум заштитното стакло обложување го олеснува чистењето и заштитувањето од ѓубриво од сапун и вар. Сертифициран од Советот за сертификација на застаклување на безбедност (SGCC). Metal Guard Technology - Премиум заштитна метална облога за да го задржите вашиот хардвер сјаен за наредните години . Вклучена е преголема рачка во хромирана завршница. 5-годишна гаранција на стаклени панели и 1 година гаранција на хардвер . Користете ја алатката за конфигуратор за туширање Ove за да го прилагодите и изградите вашиот туш за соништа за вашиот уникатен простор. Прегледајте го упатството за упатства PDF за детални димензии на производот за да се осигурате дека комплетот за туширање е правилен за мерењата на вашата бања.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Он Фрида прецизна боја на пена
  • Ново
Мислење на купувачите:

Он Фрида прецизна боја на пена

Contisionон Фрида прецизна пена боја на косата ја покрива секоја влакно совршено, така што сте уверени за сј�

DEN 190.72
Риболов линија на пајакот на пајакот
  • Ново
Мислење на купувачите:

Риболов линија на пајакот на пајакот

Spiderwire® Dura4 Braid е траен и сигурен 4 превозникот конвенционална плетенка што нуди супериорна вредност на п�

DEN 367.84
Дистрибутер капа Baldwin PT66-HD
  • Ново
Мислење на купувачите:

Дистрибутер капа Baldwin PT66-HD

Baldwin Filters, бренд на Parker Engine Mobile Atermarket Division (EMAM), е глобален снабдувач на производи и услуги за филтрација...

DEN 1225.60