• Ново
Изматете ја женската кожна јакна од ФАУ, мото јакна

Изматете ја женската кожна јакна од ФАУ, мото јакна

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Едги, бунтовнички стил живее со оваа мото -јакна од Scoop. Оваа faux кожа zip-up Shift Gears подалеку од класично црно до асортиман на земјни бои. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. седи на половината. Асиметрично затворање на поштенски патенти. Извршена јака. Поштенски предни џебови. Наредени. 100% полиестерска кожа кожа. Машина за перење. Увезени. Лажичка асиметрична поштенска велур мото мото јакна за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67