• Ново
Единствени поволни цени за машки кошули со кратки ракави, печатено копче надолу

Единствени поволни цени за машки кошули со кратки ракави, печатено копче надолу

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Летната кошула на плажа има цветен печатен дизајн, модерен. Направено од мека и дише ткаенина, ви дава удобно искуство со носење во текот на летото. Поклопете ја цветната кошула со обични панталони или шорцеви од табла за летен обичен изглед. Погодно за лето дневно носење, плажа, базен, забава, клуб, итн. Достапно во повеќе бои, неопходност за гардероба за Денот на таткото, лето. Големина на телото на моделот : Висина : 6'1 ", Градите : 38 2/8 инчи, половината : 30 6/8 инчи, колк : 42 1/8 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи голема големина. гарнир на градите Ширина на рамото Должина на ракавот Должина на задниот дел- 39 3/4 -18 1/4 - 9 5/8 28 3 /8m - 43 1/4 - 19 1/8 - 9 7/8 - -28 3/4 L 46 7/8 - 19 7/8 - 10 29 1/8xl - 50 3/8 - - 20 5/8 - 10 1/4 - 29 1/2xxl - 53 7/8 21 1/2 - 10 3/8 - 29 7/8 Единствени поволни цени за машки кошули со кратки ракави со цвеќиња со цвет надолу од кошула 100% полиестер. Краток ракав. Копче надолу. Цветни печатени. Увезено. Машинско миење ладно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

PlayGro Groovy Movers, пчела
  • Ново
Мислење на купувачите:

PlayGro Groovy Movers, пчела

Playgro Groovy Movers Movers Pee Toy прави прекрасен придружник за патувања за малку Се одликува со живописно обоен диз�

DEN 1.33
Lullabrites 11,75 Еднорог Плишана играчка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Lullabrites 11,75 Еднорог Плишана играчка

За сончеви утрински часови или заспани ноќи, играјте и сонувајте со лајлабрити Lullabrites се светло кадифен

DEN 1.33
Safavieh Kids Model Порака за килим или тркач
  • Ново
Мислење на купувачите:

Safavieh Kids Model Порака за килим или тркач

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Во живо подобро.Кидс колекција на килими и необичен килим за килими за де

DEN 866.72
Women'sенски кредитимус се лизга
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски кредитимус се лизга

Станувањето и Go CredimSlipon може да ве однесе исто толку лесно на местото на кампот, како и на градската улица

DEN 2.00