• Ново
Заштитена марка ликовна уметност plumeria and камчиња 4 платно уметност од Дејвид Еванс

Заштитена марка ликовна уметност plumeria and камчиња 4 платно уметност од Дејвид Еванс

Buyers rating:
DEN 799.84

Износ

Подготвени да се претставиме без висина за презентација во различни големини, ова подготвено уметничко дело, завиткано од галерија, има мал цвет во средината на некои камчиња. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање висококвалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Течен чад од Колгин, Оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Течен чад од Колгин, Оз

Течен чад од Колгин ви помага да го подобрите вкусот на вашето месо за да ви помогне да уживате во богат �

DEN 159.20
Бенд за поддршка на породилно
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бенд за поддршка на породилно

Бенд за поддршка на породилно од страна на „Под Врапц“ од креаторите на стомакот разбојник Бендот за п�

DEN 215.84