• Ново
Printената Пионер печати фустан со ракави со должина на лактот, жени

Printената Пионер печати фустан со ракави со должина на лактот, жени

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Цветни отпечатоци на пионерската жена, кои се истакнуваат овој фустан што е направен во мека ткаенина, донесувајќи прекрасна текстура и драперија. Овој фустан на пуловер обезбедува стил без напор на вашата гардероба со ракави со должина на лактот, сплит V-вратл и опуштено вклопување давајќи совршена количина на лесни вибрации. Спарете го назад кон вашите омилени сандали или клинови за забавен, разигран изглед за време на викендот. Само на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Должина на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави со должина на лактот. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сплит V-врат со треперење; контрастни отпечатоци; нелиран. Фустан за печатење на ракав за женски лакт од пионер. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на Ree Drummond и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Земете прекрасен дизајн на исецка на еден бенд прилагодлив прашка, ставете го на клин Слитер Еспадрил и

DEN 2.00