• Ново
Водоотпорна големина на Онтансон, водоотпорна гума за намалување на отворено, килим за отворено, 2'7 5 '

Водоотпорна големина на Онтансон, водоотпорна гума за намалување на отворено, килим за отворено, 2'7 5 '

Buyers rating:
DEN 311.84

Износ

Нашата колекција на ребро ребра може да се пофали со широк спектар на килими, душеци и скалила, кои се движат од цврсти бои до уникатни отпечатоци и доаѓаат во широк спектар на форми и големини. Направени во Индија, овие полипропиленски гумени килими/скалила на скали ќе обезбедат стил во текот на вашиот дом, истовремено да го чуваат вашето семејство безбедно со својата поддршка од гума. Нашиот елегантен и функционален низок куп ќе ви помогне да ги поставите овие килими во области каде што инаку би било тешко. Овие килими се направени од квалитетни материјали кои се семејни и миленичиња пријателски и совршени за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневната соба, бањата, кујната и ходниците! Овде во Османсон, нашата мисија е да испорачаме највисок квалитет на килими/скалила! [Клучни атрибути] : Големина : 2'7 "x 5 '(3' x 5 ') Дебелина : 0,2 ин. Боја : беж. [Низок куп] : Ниска дебелина на купот од 0,2 инчи нуди идеална функционалност која е совршена за зафатена Области, под мебел и во влезовите бидејќи нема да ги попречуваат влезовите на вратите . [Непојасните и дамките отпорни на дамки] : Направено во Индија со висококвалитетен и отпорен на полипропилен материјал. Една еднострана лента за килим . [Трендовски стил] : Овој современ косички за солиден дизајн на алатка има цврста беж позадина што ќе го подобри изгледот на вашиот дом. Неговиот безвременски дизајн може да се интегрира во најразлични стилови на домашен декор . [Kid & PET пријателски расположен ] : Безбедно за секојдневните области со сообраќај со високи нозе и поголема отпорност на непредвидливите хаос на живот од активност на деца или миленичиња . [Лесна грижа] : Чистењето без стрес вклучува редовно правосмукал (без четки/ролери) и нежно забележете чистење на ситни дамки со благ детергент или чистач на теписи. Набори и виткање треба да се израмнат со 5-7 дена редовна употреба. Исто така, се применува миење на цревата, едноставно измијте го со црево и оставете да се исуши! За да го забрзате овој процес, обратно го тркалате аголот со браздата и нежно применете притисок . [прилагодливи] : Овие килими се лесни за намалување на која било големина за да одговараат на вашите точни мерења. Исечете ги на посакуваната големина и додајте ги завршните допири на влезната врата, гаражата, канцеларијата, дневната соба, внатрешен двор, палубата, готов подрум и просторија за перење . [доверлив бренд] : Квалитетни килими направени повеќе од 20 години. Основана со аспирација да ги украси просторите во затворено и на отворено. Онтансон се стреми да обезбеди трендовски килими додека секогаш ги задоволува потребите на клиентите.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Хардвер Raybestos R-Line
  • Ново
Мислење на купувачите:

Хардвер Raybestos R-Line

Кога станува збор за работните места со сопирачките, хардверот на сопирачките е често најнеостанатата �

DEN 0.67